Rallye smrti (Kolekce 1-2)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Balenie obsahuje 2 Blu-ray disky
Rallye smrti
- Film vo Full HD
- Pomer strán 1.85:1
- Pôvodné znenie v DTS-HD MA 5.1
- České titulky
- Český dabing v Dolby Digital 5.1
Bonusy
- Audiokomentár režiséra Paula W.S. Andersona a producenta Jeremyho Bolta
- Naštartujte motory: Z nakrúcania filmu Rallye smrti
- Za volantom: Pitva kaskadérskych kúskov
Rallye smrti 2
- Film vo Full HD
- Pomer strán 1.78:1
- Pôvodné znenie v DTS-HD MA 5.1
- České titulky
- Český dabing v DTS 5.1
Bonusy
- Audiokomentár režiséra Roela Reiného
- Vynechané scény
- Nepoužité zábery
- Preteky začínajú: Vznik Rallye smrti
- Oklamaná smrť: Kaskadérske kúsky Rallye smrti 2
- Rýchle autá a strelné zbrane: Autá Rallye smrti 2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blu-ray |
|---|---|
| EAN: | 8596978904539 |
| Český dabing: | Dolby Digital 5.1, DTS 5.1 |
| České titulky: | ano |
| Slovenský dabing: | Bez SK dabingu |
| Slovenské titulky: | ne |
| ? Zvukové stopy: | Česky |
| ? Subtitles: | Czech/CZ |
| Původní znění: | DTS-HD MA 5.1 |
| Počet BD: | 2 |
| Délka: | 201 minut |
| Položka bola vypredaná… | |
Trailer (Rallye smrti 2, originální)
Trailer (Rallye smrti, originální)
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
